​تماس: 43629-021

پست الکترونیک: info@dap.co.ir​​​​​​​

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه ششم، پلاک ۱۰، واحد ۱​​​​​​​​​​​​​​

برای اطلاع از قیمت به روز تماس بگیرید. "دالمن بزرگترین وارد کننده سرور و تجهیزات سرور در ایران"

تجربه ذخیره‌سازی هوشمند با پلتفرم Intelligent Data

باتوجه به گسترش روز افزون تکنولوژی، در کسب و کارتان با این سوال مواجه می‌شوید که آیا داده‌های موردنیاز همیشه به صورت خودکار و سریع در دسترس هستند یا خیر؟ و در همین راستا با یک سری مسائل که مخالف انتظارتان است از جمله پیچیدگی، تقاضای غیرقابل پیش‌بینی، رشد گسترده داده‌ها و پشتیبانی از نوآوری‌های جدید رو به ‌رو هستید.

اینجاست که هوشمندی معنی پیدا می‌کند و همه چیز را تغییر می‌دهد. در این مورد HPE می‌تواند به شما کمک کند. با استفاده از فضای ذخیره‌سازی هوشمند، قابلیت ابر هیبریدی را تغییر دهید، حفاظت از داده‌ها را مدرن کنید و اطلاعات پنهان موجود در داده‌ها را با ذخیره‌سازی هوشمند باز کنید.

با پلتفرم داده هوشمند HPE، یک تجربه عملیاتی ابری برای همه برنامه‌ها و داده‌های خود فراهم کنید و از عملیات‌ مستقل مبتنی بر هوش مصنوعی بهره ببرید.

پلتفرم داده‌ هوشمند از طریق اتصال برنامه‌ها به زیرساخت‌ها، نوآوران به داده‌ها و اتوماسیون برای سیاست‌ها در فضای ابری یکپارچه، از تحول مبتنی بر داده پشتیبانی می‌کند. اکنون می‌توانید سیلوهای داده را حذف کنید و پیچیدگی مدیریت داده و زیرساخت را با یکپارچه سازی عملیات‌ داده‌ به عنوان یک سرویس از بین ببرید.

 

 

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده

پرکاربردترین نوشته‌ها

سبد خرید