​تماس: 43629-021

پست الکترونیک: info@dap.co.ir​​​​​​​

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه ششم، پلاک ۱۰، واحد ۱​​​​​​​​​​​​​​

برای اطلاع از قیمت به روز تماس بگیرید. "دالمن بزرگترین وارد کننده سرور و تجهیزات سرور در ایران"

راه حل های سرور

راه ­‌حل‌­ های ذخیره‌ سازی

داده ها با ارزش ترین دارایی کسب و کارها محسوب می‌شوند. از طرفی دیگر حجم بالای داده ها و اطلاعات و اهمیت حیاتی آنها، باعث توجه سازمان ها برای رفع مشکلات ذخیره سازی موجود شده است.
آیا می خواهید مشکلات ذخیره‌سازی خود را برطرف کنید؟
​​​​​​​از خدمات حرفه‌ای دالمن برای یافتن و ارائه گزینه‌های معتبر برای تجارت و کسب و کار خود بهره ببرید.

راه­‌ حل­‌ های شبکه​​​​​​​

شبکه و تجهیزات شبکه یکی از ملزومات کسب و کارها به حساب می‌‌آید که متناسب کردن تمام قطعات شبکه بر اساس نیاز کسب و کار، همانند چیدن قطعات پازل کنار یکدیگر است. 
در این راستا دالمن افزار پارسه با داشتن تجربه در حوزه IT و  با تیم های متخصص و همیشه در دسترس به شما در زمینه سخت‌افزار شبکه، تعادل بار، روترها، سوئیچ‌ها، مدیریت بی‌سیم و هر چیز دیگری که نیاز دارید، خدمات ارائه می‌دهد.

راه‌ حل‌ های سرور​​​​​​​

سرور به عنوان اصلی ترین جزء هر کسب و کار و به عنوان قلب تپنده هر سازمانی شناخته می‌شود. از این رو دلایل زیادی برای به‌روزرسانی و ارتقا سرور وجود دارد. یکی از دلایل قابل توجه نیاز به سرعت‌های چشمگیر DDR5 می‌باشد. علاوه بر ارتقا سرور گاهی با توجه به نیاز، گسترش و افزایش حجم داده های ورودی کسب و کارها لازم است به تعویض سرور یا افزودن سرور برای پاسخگویی به نیازها می باشد.
در این زمینه تیم ما در مورد زیر ساخت‌های فیزیکی، مجازی، ابری و ترکیبی فناوری اطلاعات خود، مشاوره تخصصی ارائه می‌دهد.​​​​​​​

گفتنی ست از جمله سرورهای محبوب و پرکاربرد در ایران و جهان که مورد توجه سازمان ها قرار گرفته است سرورهای hp است. شما می توانید برای خرید سرور hp با کارشناسان دالمن افزار پارسه تماس بگیرید.

راه­‌ حل­‌ های دیتا

همانطور که گفته شد داده ها یکی از با ارزش ترین دارایی های هر کسب  و کاری محسوب می‌شوند. با توجه به  اینکه همواره امکان از دست رفتن داده‌ های شرکت وجود دارد، حفظ داده ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه احتمال از دست رفتن داده‌ها به حداقل برسد تیم دالمن افزار پارسه با توجه به کسب و کار شما بهترین چیدمان تجهیزات ذخیره‌سازی را پیشنهاد می‌دهد. از طرفی در صورت از دست دادن داده‌ها تیم متخصص و با تجربه دالمن برای برگرداندن اطلاعات در کنار شما هستند.

راه‌حل‌های ​​​​​​​IT چیست؟

راه حل های دیتا
راه حل های شبکه
راه حل های ذخیره سازی

راه حل های IT یا فناوری اطلاعات مجموعه‌ای از خدمات، نرم‌افزار یا سخت‌افزار هستند که برای کمک به یک کسب ‌وکار در مدیریت عملیات‌های پیچیده فناوری در کنار هم قرار گرفته‌اند.
در ابتدایی ترین حالت، راه حل های فناوری اطلاعات به کسب و کارها کمک می‌کند تا از داده های خود به طور موثر و کارآمد استفاده کنند. به طور کلی راه حل های IT سازمان ها را قادر می‌سازد تا از فناوری اطلاعات خود بیشترین بهره را ببرند و باعث عملکرد بهتره سازمان ها می شوند.

دالمن افزار پارسه به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده راه حل های IT همواره تلاش کرده است بهترین راه حل های فناوری اطلاعات را با منصفانه ترین قیمت بر اساس نیاز کسب و کارها ارائه دهد.​​​​​​​

راه‌های ارتباطی ما:
021-43629
021-91001790

در صورت عدم پاسخگویی تیم فنی دالمن می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
09121364878

​​​​​​​آدرس ما: 

تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - کوچه ششم - پلاک ۱۰- واحد ۱

پست الکترونیک ما:
info@dap.co.ir

فکس ما:

فکس : داخلی ۹
کد پستی : ۱۵۱۱۷۴۳۱۱۱

آدرس کانال اینستاگرام و تلگرام ما:
https://t.me/DalmanGroup
https://instagram.com/dalmangroup

دالمن افزار پارسه ارائه‌دهنده بهترین راه‌حل‌های IT متناسب با کسب و کار شما

دالمن فراتر از آنچه که فکر می‌کنید.

شماره تماس: 43629 - 021
مشاوره رایگان

شرکت دالمن افزار پارسه با تیمی مجرب از متخصصان فنی و مدیریت پروژه خدمات حرفه‌ای متنوعی را از مشاوره تا استقرار ارائه می‌دهد.

سبد خرید