​تماس: 43629-021

پست الکترونیک: info@dap.co.ir​​​​​​​

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه ششم، پلاک ۱۰، واحد ۱​​​​​​​​​​​​​​

برای اطلاع از قیمت به روز تماس بگیرید. "دالمن بزرگترین وارد کننده سرور و تجهیزات سرور در ایران"

لوگوی شرکت sk hynix

تاریخچه شرکت اس‌کی هاینیکس (SK Hynix)​​​​​​​

شرکت SK Hynix یک شرکت چند ملیتی با بیش از سه‌ دهه تخصص در ساخت نیمه‌هادی است. حضور جهانی این شرکت از چهار سایت تولیدی در کره و چین (Icheon ،Cheongju ،Wuxi و چونگ کینگ) به چهار مرکز تحقیق و توسعه و ده دفتر فروش در سراسر جهان گسترش یافته‌ است.
شرکت اس‌کی هاینیکس در سال 1983 توسط شرکت هیوندای و با نام هیوندای الکترونیک راه‌اندازی شد که بعدها به هاینیکس تغییر پیدا کرد. از سال 2012 پس از خریده شدن اکثریت سهام هاینیکس توسط اس‌کی تلکام، و سپس ادغام آن در اس‌کی گروپ، نام آن به اس‌کی هاینیکس تغییر یافت. این شرکت هم اکنون به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از اس‌کی گروپ به‌شمار می‌آید.

ساختمان شرکت sk hynix

SK Hynix با بهره‌گیری از توان فنی موجود خود، در تلاش برای تحقیق و توسعه و سرمایه‌گذاری بی‌وقفه در جهت توسعه فناوری پیشرفته و تولید محصولات رقابتی برای دستیابی به رهبری در بازار جهانی نیمه‌هادی است. در حال حاضر اس‌کی هاینیکس در رتبه ششم از بزرگترین شرکت‌های نیم‌رسانا جهان قرار دارد. همچنین پس از شرکت سامسونگ الکترونیک، دومین تولیدکننده چیپ‌های حافظه در جهان است.
محصولات اصلی شرکت اس‌کی هاینیکس شامل DRAMهایی برای رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌ها، برای سرورها در مراکز داده، برای دستگاه‌های قابل‌ حمل مانند تلفن‌های هوشمند است که مصرف کم‌انرژی آن‌ها مهم است، برای پردازش داده‌های گرافیکی عظیم با سرعت بالا و برای دستگاه‌های دیجیتال مختلف. چنین محصولات گسترده‌ای برای پشتیبانی از رابط‌های گوناگون موردنیاز مشتریان بهینه شده‌اند.​​​​​​​

سبد خرید