ذخیره سازی هوشمند اطلاعات چیست؟

نحوه کار ذخیره سازی هوشمند چگونه است؟

ذخیره سازی هوشمند اطلاعات، نوعی ذخیره سازی است که از هوش مصنوعی (AI) برای مدیریت فعال و پاسخگویی به محیط‌های داخلی و ابری استفاده می‌کند تا منابع و داده ها، به طور مناسب در دسترس، بهینه و مقرون به صرفه باشند.

راه‌های ارتباطی ما:
021-43629
021-91001790

در صورت عدم پاسخگویی تیم فنی دالمن می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
09121364878

آدرس ما: 
تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - کوچه ششم - پلاک ۱۰- واحد ۱

پست الکترونیک ما:
info@dap.co.ir

فکس ما:

فکس : داخلی ۹
کد پستی : ۱۵۱۱۷۴۳۱۱۱

آدرس کانال اینستاگرام و تلگرام ما:
https://t.me/DalmanGroup
https://instagram.com/dalmangroup

ذخیره سازی هوشمند یک سیستم یا سرویس ذخیره سازی است که از هوش مصنوعی برای یادگیری مداوم استفاده می‌کند و با محیط ابری هیبریدی خود برای مدیریت و ارائه بهتر داده‌ها سازگار می‌شود. ذخیره سازی هوشمند را می‌توان به‌عنوان سخت‌افزار داخلی، یک دستگاه مجازی یا یک سرویس ابری مستقر کرد. ذخیره سازی هوشمند می‌تواند داده‌ها را به جایی که باید باشد منتقل کند و به طور فعال داده‌ها را در طول چرخه عمر خود بهینه سازی کند. این سیستم امکان حفاظت از داده‌ها و رمزگذاری را فراهم می‌کند تا تهدیدات احتمالی امنیتی را از بین ببرد. 

دالمن افزار پارسه ارائه دهنده تجهیزات ذخیره سازی هوشمند اطلاعات

چرا ذخیره سازی هوشمند؟
طبق آمارهای جهانی به طور متوسط حجم دیتای موجود در سازمان‌ها سالانه به میزان 40 درصد رشد می‌کند و این به این معنی است که در هر لحظه حجم عظیمی از داده‌ها در حال تولید است از این رو با توجه به حجم زیاد داده، نیاز به ذخیره‌سازی هوشمند اطلاعات یک نیاز اساسی محسوب می‌شود.
از طرفی با توجه به اهمیت بالای دیتا در گردش کسب و کارها و مدیریت سازمان‌ها در صورت بروز مشکلاتی از جمله خرابی یا از دست رفتن دیتا، لطمات جبران ناپذیری به بسیاری از سازمان‌ها وارد می‌شود. این موضوع سبب می‌شود که سازمان‌ها مُلزم شوند، دو یا چند کپی از دیتا خود تهیه و نگهداری کرده تا در صورت بروز مشکل، در روند کاریشان خللی وارد نشود.
 تجربه نشان می‌دهد که نیمی از سرمایه سازمان‌های متوسط تا بزرگ در بخش ذخیره‌سازی و امنیت دیتا سنترها صرف می‌شود. حجم زیاد اطلاعات و دیتا از یک طرف و تنوع در نیازمندی‌ها از طرف دیگر باعث شده تا شرکت‌های تولید کننده نرم افزار و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات برای پاسخگویی به این نیازها، محصولاتی با تکنولوژی‌های متنوع به بازار عرضه کنند. لذا تجهیزات ذخیره سازی در سال‌های اخیر نسبت به دهه‌های قبل، از تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری برخوردارند.
به طور مثال سیستم های سنتی ذخیره سازی داده به طور موثر برای انجام این کار طراحی نشده‌اند، به این معنی که داده‌های ارزشمند پنهان یا نادیده گرفته شده و منابع سازمانی و فناوری اطلاعات با مشکل مواجه می شوند. اما سیستم‌های هوشمند ذخیره سازی موانعی که مشتریان را از بهره‌گیری از داده‌هایشان باز می‌دارد، با درک از نیازهای بار کاری، تطبیق در زمان واقعی، ساده‌سازی مدیریت و پشتیبانی، برطرف می‌کنند.

شرکت‌های زیادی در حوزه ارائه تجهیزات ذخیره سازی هوشمند فعالیت می کنند. یکی از این شرکت ها شرکت دالمن افزار پارسه است که از سال 1386 شروع به فعالیت کرده و عمده فعالیتش در زمینه خرید و فروش سرور، تجهیزات سرور، تجهیزات شبکه و تجهیزات هوشمند ذخیره سازی داده است. 
شرکت دالمن که دارای یک شعبه فعال در شهر تهران می‌باشد جز شرکت‌های بزرگ و با تجربه است که با بکارگیری شبکه تامین تجهیزات خود در خارج از کشور تمامی تجهیزات مورد نیاز سازمان‌ها را برندهای مطرحی همچون HPE و سوپرمیکرو تهیه کرده و با گارانتی معتبر در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.
شما می‌توانید برای خرید تجهیزات ذخیره سازی هوشمند اطلاعات از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره‌ رایگان ما استفاده کرده و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. لازم به ذکر است امکان ثبت درخواست از طریق فرم موجود در سایت برای شما مشتریان عزیز فراهم گردیده است. 
علاوه بر این تیم فنی و مهندسی دالمن افزار پارسه با بکارگیری نیروی متخصص، حرفه‌ای و همیشه در دسترس آماده ارائه هرگونه خدماتی از جمله پشتیبانی، عیب‌یابی و تعمیر انواع تجهیزات ذخیره سازی می‌باشد.​​​​​​​

آیا برای سرور خود نیاز به ذخیره‌ساز دارید؟

HP خرید استوریج
سبد خرید