​تماس: 43629-021

دنبال کردن کانال شرکت دالمن در آپارات

پست الکترونیک: info@dap.co.ir​​​​​​​

لوگوی شرکت دالمن افزار پارسه

خرید قطعات سرور

شماره تماس:

43629 - 021

خرید قطعات سرور

خرید قطعات سرور یکی از نیازهای اساسی هر سازمانی است. از این رو در هنگام خرید قطعات سرور قبل از هرکاری باید نیازهای کسب و کار خود را بررسی کرده و بر اساس نیازسنجی صورت گرفته اقدام به خرید نمایید تا از هدر رفتن هزینه‌های سازمان جلوگیری شود. در این بین دقت در انتخاب و خرید سرور مناسب بسیار حائز اهمیت است، زیرا سرور (server) قلب یک سازمان است که وظیفه ذخیره‌، پردازش و انتقال اطلاعات را برعهده دارد از این رو با انتخاب آگاهانه و درست در وقت و هزینه‌های سازمان صرفه‌جویی خواهد شد. 

​قیمت قطعات سرور

با توجه به نوسانات ارزی و افزایش قیمت دلار شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت قطعات سرور با کارشناسان فنی دالمن افزار پارسه در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان این شرکت در زمینه خرید قطعات سرور و ارائه کانفیگ مناسب برحسب نیاز سازمانتان بهره مند شوید.

تجهیزات سرور

تجهیزات سرور، اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش سرور است که باعث راه‌اندازی سرور می‌شود در واقع می‌توان گفت قابلیت‌های یک سرور به انتخاب قطعات مورد نیاز سرور بستگی دارد.
تجهیزات سرور را می‌توان در دوسته قطعات اصلی سرور که شامل هارد سرور، رم سرور، حافظه SSD سرور، cpu سرور، ریدکنترلر، پاور یا همان منبع تغذیه، استوریج‌ها (storage)، انواع کارت شبکه و سایر قطعات سرور مثل ریل کیت، فن یا خنک کننده، هیت سینک (Heat Sink)، کابل منبع تغذیه، باتری رید کنترلر، پچ کورد فیبر نوری، کدی یا کیج Caddy Cage، رایزر دوم، Backplane و DVD Driver دسته‌بندی کرد. این قطعات روی یک شاسی به نام مادربرد یا mainboard قرار می‌گیرد و اتصال بین آن‌ها از این طریق برقرار می شود.
هم اکنون فروش تمامی قطعات سرور با ارائه گارانتی معتبر 12 ماهه از طریق سایت دالمن افزار پارسه قابل انجام است اگر نیاز به راهنمایی در زمینه خرید تجهیزات سرور دارید می‌توانید از طریق تماس با شماره های 43629 - 021 و 91001790 - 021 با کارشناسان فنی شرکت دالمن افزار پارسه در ارتباط باشید.

سبد خرید