لوگوی شرکت cisco

تاریخچه شرکت سیسکو (cisco)​​​​​​​

شرکت سیسکو (cisco) یک شرکت فناوری آمریکایی است که توسط Leonard Bosack و همسرش Sandy Lerner در دسامبر 1984 تاسیس شد. نام این برند برگرفته از نام شهر سانفرانسیسکو است و دفتر مرکزی آن در شهر سن خوزه کالیفرنیا قرار دارد. سیسکو بیشتر در زمینه سخت‌افزارهای شبکه و تجهیزات مخابراتی فعالیت دارد.

ساختمان شرکت cisco

اولین محصول سیسکو یک کارت رابط‌ شبکه بود که در سال 1985 تولید شد. شما می‌توانید برای خرید تجهیزات سرور از شرکت دالمن افزار پارسه با کارشناسان ما با شماره 43629 - 021 تماس حاصل فرمایید.
سیسکو اولین شرکتی بود که یک روتر چند پروتکل تولید کرد که اجازه ارتباط بین پروتکل‌های مختلف شبکه را داشت و این اولین موفقیت بزرگ این شرکت بود.
برند سیسکو با خرید شرکت‌های دیگر و همکاری با دیگر شرکت‌ها، به بازار بسیاری از قطعات دیگر شبکه همچون روترهای شعبه‌ای، Ethernet Switching، شبکه خودپردازهای بانک‌ها، امنیت، تلفن اینترنتی، دیوار آتش وغیره راه پیدا کرده‌ است. سیسکو نیز نرم‌افزار‌هایی در زمینه شبکه، دیتاسنتر و امنیت ارائه داده است.
شرکت cisco همچنین در زمینه آموزش نیز فعالیت دارد و در 50 کشور دنیا مرکزهایی جهت آموزش افراد برای طراحی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری تاسیس کرده است. دوره‌های آموزشی سیسکو از 5 سطح و 8 گرایش تشکیل شده است.
​​​​​​​اولین دوره آموزشی آن CCNA (Cisco Certified Network Associate) است. پس از این دوره، دوره حرفه‌ای‌تر آن CCNP (Cisco Certified Network Professional) بوده که شامل سه کورس Route ،Switch ،Tshoot است و در نهایت بالاترین سطح مدرک سیسکو CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) است.​​​​​​​

در صورت عدم پاسخگویی شماره ثابت می‌توانید برای مشاوره رایگان در زمینه خرید سرور فیزیکی با کارشناسان دالمن افزار پارسه با شماره همراه 09122268500 در ارتباط باشید.

سبد خرید