با سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای (HPE) آشنایی دارید؟

سرویس ابری HPE Green Lake

 

اکنون بیش از هر زمان دیگری باید با سرعت حرکت کنید و سریعا خود را با تغییرات وفق دهید. سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای (HPEتجربه استفاده از فضای ابری را در برنامه‌ها و داده‌ها در همه جا به ارمغان می‌آورد و به شما این امکان را می‌دهد که فناوری دگرگون‌کننده‌ای را سریعتر اتخاذ کرده و عملیات خود را ساده کنید. سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای زیرساختی را به عنوان خدمات برای بارهای کاری شما فراهم می‌کند. با سرویس ابری  GreenLakبه عنوان یک پلت‌فرم نرم‌افزاری بصری جدید، اکنون می‌توانید به سرعت سرویس‌ها را مستقر و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای تجربه فضای ابری مدرن را برای شما در هر کجا که به آن احتیاج دارید به ارمغان می آورد. همه این‌ها توسط شرکت اچ پی ای (HPE) به عنوان یک سرویس برای شما مدیریت می‌شود.

 

برنامه‌های خود را تغییر دهید

سرویس ابری GreenLake برای برنامه‌های cloud-native و non-cloud native قابلیت دسترسی به داده‌ها را در مکان‌های مختلف ارائه می‌دهد و برای توسعه‌دهندگان منابعی برای کار سریعتر و دقیق‌تر فراهم می‌کند. سرویس ابری GreenLake به شما کمک می‌کند که داده‌های ضروری را برای تیم‌های علوم داده خود ایجاد کنید و همچنین امکان تغییر خدماتی که در سراسر کسب و کار خود ارائه می دهید را فراهم می‌کند.

 

سرعت بارگذاری و کنترل را بدست گیرید

کنترل و بارگذاری را در اختیار افرادی که به آن نیاز دارند قرار دهید: سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای به شما این امکان می‌دهد که شفافیت و کنترل هزینه را با تجزیه و تحلیل به نمایش بگذارید.

 

نوآوری سریع‌تر

به کارکنان خود این اختیار را بدهید تا نیازهای تجاری را با استفاده از فناوری بهتر، برطرف کرده و منابع بیشتری برای نوآوری در اختیار داشته باشند.

 

تجارت خود را با سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای مقیاس‌بندی کنید

با استفاده از زیرساخت ترکیبی همراه با امنیت و عملکرد فناوری اطلاعات داخلی به عنوان سرویسی که امکان استفاده از چابکی و اقتصادی بودن ابر عمومی را می‌دهد، چالش‌های شغلی خود را حل کنید. با سرویس ابری GreenLake بر چالش انتقال داد‌ه‌ها یا برنامه‌های خود غلبه کنید و بارهای کاری را به صورت ایمن در  لبه‌ها و مراکز داده اجرا کنید.

در ادامه ویژگی‌هایی که سرویس ابری GreenLake را متمایز می‌کند، بیان شده است:

  • استفاده از فناوری پیشگام برای اندازه‌گیری

یک مدل پرداخت به ازای هر بار استفاده را برای زیرساخت‌های داخلی بر اساس کاربرد واقعی فعال کنید. مدیریت ظرفیت بر اساس روند استفاده باعث می‌شود، تولید بیش از حد و افزایش ظرفیت قبل از تقاضا نداشته باشید.

  • خدمات حرفه‌ای و عملیاتی

با مدیریت سرویسهایی که در راه‌حل‌های مبتنی بر مصرف وجود دارد، مدیریت محیط زیست را انجام می‌دهیم.

  • مدیریت ساده و خودکار

سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای به شما نمایی یکپارچه از کلیه عملیات IT می‌دهد و همچنین این امکان را می‌دهد که زیرساخت‌های خود را با کنترل‌های cloud-native فراهم، نظارت و مدیریت کنید.

  • پشتیبانی از تمام بارهای کاری که لازم دارید

سرویس ابری GreenLake از شرکت اچ پی ای تقریبا از هر فناوری اچ پی ای (HPE) پشتیبانی می‌کند. بسته به نیاز، سطح تخصص و منابع IT داخلی می‌توانید از بین راه‌حل‌های از پیش تنظیم شده انتها به انتها (end-to-end) یا راه‌حل‌های ماژولار که گزینههای مربوط به زیرساخت را ارائه می‌دهند، انتخاب کنید.

 


مترجم: محبوبه فغانی نرم


 

 

۴
از ۵
۲ مشارکت کننده

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید