​تماس: 43629-021

پست الکترونیک: info@dap.co.ir​​​​​​​

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه ششم، پلاک ۱۰، واحد ۱​​​​​​​​​​​​​​

برای اطلاع از قیمت به روز تماس بگیرید. "دالمن بزرگترین وارد کننده سرور و تجهیزات سرور در ایران"

داسـتـان دالــــــــمـن

دالمن ارائه خدمات مطلوب و گارانتی محصولات را نشانه احترام به حقوق مشتری می‌داند. دالمن بر این باور است با پیشبرد اهدافی همچون ارائه محصولات با کیفیت به همراه جدیدترین تکنولوژی‌های موجود و معتبرترین تجهیزات با هدف تضمین قیمت مناسب نیازهای مشتری را محقق سازد.

چرا دالمن؟

دالمن به معنی بزرگ‌منش و تیزبین می‌باشد و در فارسی پهلوی به عقاب، دالمن گفته می‌شود و همانطور که از معنی اسم دالمن بر می‌آید تیم ما همیشه سعی دارد نیازهای مشتری را به بهترین وجه ممکن پیش‌بینی و آنها را در زمینه های مختلف کاری راهنمایی کند.

تاسیس دالمن

شرکت دالمن افزار پارسه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۶ در دو بخش فنی مهندسی و بازرگانی آغاز نمود. دالمن با اتکا به اعضاء گروه، دانش فنی و مدیریتی به‌روز و همچنین به‌کار‌گیری تجارب شرکای تجاری معتبر خود توانست در مدت زمان کوتاهی به جایگاه ویژه‌ای در میان فعالان فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات دست‌ یابد. تنوع خدمات دالمن در سال‌های اخیر با توجه به نیازهای مشتریان، تکنولوژی و فناوری‌های جدید رو به افزایش بوده‌ است و به همین دلیل تمامی واحد‌های شرکت دارای روند برنامه‌ریزی شده و مهندسی می‌باشند.​​​​​​​

هدف دالمن

  • برای ارائه خدمات بهتر، نیازهای مشتریان در واحد و طبقه‌بندی مربوطه قرار می‌گیرد. در واحدها ایجاد و شروع روند اجرایی خدمت مرتبط با نیاز مشتری اولویتی نسبت به یکدیگر ندارند و تمامی خدمات و مشتریان برای ما مهم و ارزشمند هستند.
  • اعضاء شرکت در تمامی بخش‌ها به صورت دوره‌ای مباحث مرتبط با دیگر واحدها را آموزش می‌بینند و به‌روز می‌باشند.
  • کیفیت یکی از عوامل حائز اهمیت در نظر مدیران ارشد دالمن به‌شمار می‌رود به همین دلیل ما در واحد بازرگانی محصولات را بر اساس معیارهای دالمن انتخاب و عرضه می‌کنیم.
  • احترام به حقوق همکاران شرکت و تلاش برای تامین منافع آنان در چارچوب موازین شرکت و همچنین تکیه بر نیروی انسانی به عنوان یکی از سرمایه های اصلی می‌باشد.​​​​​​​​​​​​​​

 به بی‌نهایت و فراتر از آن

شرکت دالمن افزار پارسه کار خود را با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات شروع کرد. در این راستا تصمیم گرفتیم در زمینه تعمیر و نگهداری سرور، پشتیبانی از قطعات سخت‌افزاری و ارائه معتبرترین برندهای تجاری فعال دنیا، فعالیت کنیم. با توجه به نیاز سنجی بازار در آینده پیش‌رو قصد داریم راهکارهای مناسب جهت چیدمان تجهیزات سخت افزاری و شبکه ارائه دهیم.

سبد خرید