HPE Green Lake چیست؟​​​​​​​

HPE Green Lake

 

اکنون بیش از هر زمان دیگری، باید سریع‌تر حرکت کنید و سریعا خود را با تغییرات وفق دهید. HPE GreenLake تجربه ابری را در برنامه‌ها و داده‌ها در همه جا به ارمغان می‌آورد و به شما این امکان را می‌دهد که فناوری دگرگون کننده را سریع‌تر اتخاذ کرده و عملیات خود را ساده کنید. HPE GreenLake زیر ساختی را به عنوان خدماتی برای workloadهای شما فراهم می‌کند و با توجه به مفروضات یک مدل pay-per-use، در edgeها، همسایگی و مرکز داده‌هایتان به طور کامل مدیریت می‌شود. با HPE GreenLake مرکزی، پلتفرم نرم‌افزاری بصری جدید، اکنون می‌توانید به سرعت سرویس‌ها را مستقر و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و مدیریت را در تمام hybrid estateها ساده کنید. کاربران و توسعه دهندگان تجاری را از زمان انتظار سنتی با یک بستر نرم‌افزاری self-service برای خدمات مورد نیاز و برای تمام نیازهای تجاری آزاد کنید. HPE GreenLake  تجربه مدرن فضای ابری را برای شما در هر کجا که به آن احتیاج دارید به ارمغان می‌آورد. همه اینها توسط HPE به عنوان یک سرویس برای شما مدیریت می‌شود.
 

سرعت و چابکی خود را تقویت کنید
برنامه‌های خود را تغییر دهید
HPE GreenLake برای برنامه‌های cloud-native و non-cloud native قابلیت دسترسی به برنامه‌ها و داده‌ها را در مکان‌های مختلف ارائه می‌دهد edgeها، مکان‌های ارتباطی، مراکز داده و به توسعه دهندگان منابعی برای کار سریع‌تر و دقیق‌تر می‌دهد.

درگیر کردن داده‌ها برای بارگذاری و ارائه خدمات
HPE GreenLake به شما کمک می‌کند داده‌های ضروری و سرعت بارگذاری را برای تیم‌های علوم داده خود ایجاد کنید تا ارزش داده‌ها بالا برود و همچنین امکان تغییر خدماتی که در سراسر کسب و کار خود ارائه می‌دهید را فراهم می‌کند.

سرعت بارگذاری و کنترل را بدست گیرید
کنترل و بارگذاری را در اختیار افرادی که به آن نیاز دارند قرار دهید: به شما امکان می‌دهد شفافیت و کنترل هزینه را با تجزیه و تحلیل به نمایش بگذارید.

نوآوری سریعتر
به کارکنان خود این اختیار را بدهید تا نیازهای تجاری را با استفاده از فناوری بهتر، برطرف کرده و منابع بیشتری برای نوآوری در اختیار داشته باشند.
 
تجارت خود را با HPE GREENLAKE مقیاس بندی کنید
با استفاده از زیر ساخت ترکیبی با امنیت و عملکرد فناوری اطلاعات داخلی به عنوان سرویسی که امکان استفاده از چابکی و اقتصادی بودن ابر عمومی را می‌دهد، چالش‌های شغلی خود را حل کنید. با HPE GreenLake بر چالش انتقال داده‌ها یا برنامه‌های خود غلبه کنید و workloadها را به صورت ایمن از edgeها، مجموعه‌ها و مراکز داده اجرا کنید.
در ادامه ویژگی‌هایی که HPE GreenLake را متمایز می‌کند بیان شده است:

فناوری اندازه‌گیری پیشگام
یک مدل پرداخت به ازای هر بار استفاده را برای زیر ساخت‌های داخلی بر اساس کاربرد واقعی فعال کنید. مدیریت پیشرفته ظرفیت بر اساس روند استفاده باعث می‌شود، تولید بیش از حد و افزایش ظرفیت قبل از تقاضا نداشته باشید.

خدمات حرفه‌ای و عملیاتی
ما با مدیریت سرویس‌هایی که در راه حل‌های مبتنی بر مصرف وجود دارد، مدیریت محیط زیست را انجام می‌دهیم.

مدیریت ساده و خودکار
HPE GreenLake مرکزی، به شما نمایی یکپارچه از کلیه عملیات IT می‌دهد و همچنین امکان می‌دهد زیر ساخت‌های خود را با کنترل‌های cloud-native فراهم، نظارت و مدیریت کنید.

تمام workloadهایی که لازم دارید
HPE GreenLake تقریبا از هر فناوری HPE پشتیبانی می‌کند. بسته به نیاز، سطح تخصص و منابع IT داخلی می‌توانید از بین راه حل‌های از پیش تنظیم شده end-to-end یا راه حل‌های modular که گزینه زیر ساخت را ارائه می‌دهند، انتخاب کنید.

 

 

 

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده
h.e گفت:
بسیار عالی
سبد خرید